Esenler Arçelik Klima Servisi 0212 433 02 42

Klima Servisi 7/24 Esenler

Klima servis işlemleriyle uğraşan ve bu konu da uzman olduğunu iddia eden bir çok firma, işinde yeterli donanıma sahip olmayan çalışanları ile piyasada faaliyet gösteriyor ve müşterilerinin karşısına gerekli kaliteden yoksun bir hizmet perspektifiyle çıkıyor.

Arçelik klima teknik servisi 724 olarak bizim temel mottomuzu; öylesine nitelikli işler ortaya koymalıyız ki, müşterilerimiz bizlere asgari düzeyde ihtiyaç duysun biçiminde belirledik.

Adımlarımızı bu yönde atma konusunda donanımlı ekibimiz ve dünya standartlarındaki ekipmanlarımız ile çok büyük bir çaba ortaya koyuyoruz ve bizlere ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmak için dur durak bilmeden çalışmaktayız.

  •  1 Yıl Değişen Yedek Parça Garantisi Veriyoruz
  •  Müşteri Memnuniyeti ve Uygun Fiyat ile Hizmetinizdeyiz

KLİMA SERVİSİMİZ Esenler

Klimaların müşteri tarafından satın alınmasıyla beraber işleri başlayan klima servisleri, markası ve modeli ne olursa olsun klimalar konusunda yeterli teknik donanıma sahip olmak mecburiyetinde. Aksi halde ortaya istenmeyen sonuçların çıkma ihtimali çok yüksektir. olarak bizler kendimizi “klima doktorları” olarak görüyoruz; zira klimaların “anatomisini” A’dan Z’ye biliyoruz…