GÜNGÖREN REGAL SERVİSİ 0212 433 02 42

Güngören Regal Servisi

Regal beyaz eşyalarınıza bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmetinizde olduğumuzun altını çizmek istiyoruz. Bağcılar bölgesinde hizmet veren firmamız başta bulaşık makineleriniz olmak üzere tüm elektronik cihazlarınız için hizmet vermektedir.

İRTİBAT TELEFON NUMARAMIZ 0212 433 02 42

Misyonumuz günlük olarak artık sıkça kullanılan bulaşık makinelerinin tamirini teknolojik gelişmeler kullanarak anında sağlamak!

Beyaz Eşya Yedek Parça Garantisi 1 Yıl Garantilidir…

Müşterilerimize yardım ederek, teknoloji ve temizliği en kısa süre içerisinde bir arada sunmak vizyonumuzdur!

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, teknolojik uzmanlık ve yedek parça güvencemizle size kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Bulaşık makinelerinizin bakımı, onarımı ve yedek parça ihtiyaçları için bize güvenebilir, temiz bir mutfağın tadını çıkarabilirsiniz! Haydi, he türlü sorununuz için bizi aramaktan çekinmeyin!

Teknolojiyle Beraber Çalışma

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve uzman kadromuzla bulaşık makinelerinizin karmaşık yapısını çözümlemek için çalışıyoruz. Ekibimizin her türlü arıza ile başa çıkabileceğinin de altını çizmek istiyoruz! Kalitemizi görmek için yaptığımız işlere bakmanız yeterli olacaktır! Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi arızaları için telefon numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Kaliteli Hizmet Garantisi

Ne yazık ki yüksek hızda dönen su püskürtme kolları, su giriş ve tahliye sistemleri gibi birçok teknik detay içeren bulaşık makineleri, zaman içinde aşınabilir veya bu sistemlerdeki küçük bir arıza büyük sorunlara neden olabilir. Ancak bu noktada asla endişelenmenize gerek yok. Çünkü Güngören regal servisi olarak bulaşık makinelerinizin sorununu yerinde tespit ediyor ve anında onarım sağlıyoruz!

Yedek Parça Servis Garantisi

Buzdolabı Servisi olarak, kullandığımız yedek parçalara güveniyor ve size bu güveni garanti ediyoruz. Sunduğumuz yedek parça garantisi, Regal beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımlarında kullanılan her parçanın kaliteli olduğunun göstergesidir. Bizleri tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız!