arçelik buzdolabı servisi

Haznedar Arçelik Servisi 0212 433 02 42

 

Haznedar Arçelik Servis haznedarın her semtine, servis imkanı veriyoruz. arızalan ürünleriniz için bizleri arayarak, beyaz eşyalarınıza ilk günkü çalışma fırsatı sunan firmamız bizlerden her olursa olsun hizmet alarak şikayetlerinize çözüm sunuyoruz  Yetkili elemanlarımıza şikayetlerinize dile getirererek, sizlere her türlü işinizi  kolaylaştıran ekip arkadaşlarımızla çözüm sunuyoruz..Değişen yedek parçalarımız firmamız tarafından 1 yıl garantilidir.

haznedar arçelik servisi,siz değerli arçelik güngören kullanıcılarına her geçen gün sizlere daha iyi bir kaliteli hizmet vermek için çabalamakdayız. Arçelik haznedar  servisi,sizlere bir telefon kadar yakın olup gezici servis araçlarımızla sizlere daha iyi bir kaliteli hizmet veriyoruz. Yetkili uzman ekiplerimizle haftanın her günü sizlere servis hizmeti vermekden onur duymakdayız.

Arçelik haznedar  servis,orjinal yedek parça ile sizlere daha iyi hizmet veriyoruz. Takılan her türlü parçalarımıza 1 yıl olarak firmamız olarak garanti kapsamındadır. haznedar güngören  arçelik servis,kalitesinde ödül almış olup sizlerin çabasıyla teşekkürlerimizi sunmakdayız.