arçelik çamaşır makinesi servisi

Soğanlı Altus Teknik Servisi 0212 433 02 42

 

ÖDÜLLÜK MERTEBESİNİ ALAN ALTUS SOGANLI SERVİSİ,SATIŞDAN SONRA TÜM ARIZALI CİHAZLARA TAMİR BAKIM HİZMETİ VEREN FİRMAMIZLA DAİMA SİZİNLEYİZ.

Soganlı Altus Servisi, bölge servisi olan altus soganlı servisi, olarak sizlere arızalanan ürünlerinize yetkili elamanlarımızla, sertifakalı olan ekiplerimiz iş yerimiz, sizlere her türlü sorunlarınız için, bizleri arayarak bizlerden yardım alabilirsiniz. Sizlere çok yakın olup bahçelievler, şirinevler, soganlı, gibi semtlerden oturuyorsanız, yada iş yeriniz sıraladığımız yerlerdeyseniz, 0212 433 02 42 arayarak çok kolay bir şekilde servis servis ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

yıllardır kalitesinden asla kesinlikle sizlere en kaliteli bir şekilde servis veren firmamızla uzun yıllar daha kullanabilicek hale getien beyaz eşyalarınızı aynı gün içinde sizlerin sorunlarını hemen yapmaya gayret göstermekdedirler.ekiplerimiz son derece profesyonel oldukları gibi işlerini en güzel bir şekilde yapmakdadır.Garantili  ve orjinalliğiyle taviz vermeyerek 1 yıl garanti vererek sizlere makbuz yada irsaliye servis fişi keserek bizleri güven açısından arayarak korkmadan servis imkanımızdan yararlanabilirisiniz.