arçelik fırın servisi

Şirinevler Arçelik Servisi 0212 433 02 42

Şirinevler arçelik servisi, kalitesinde taviiz vermeyerek ön plana alarak sizlere daha iyi bir servis hizmet saglayarak sizlere garantili bir şekilde, teknik servis uyguluyoruz.

Arçelik şirinevler servisi, zamanla yıpranmış olan beyaz eşyalarınıza tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz. 1  yıl garanti veren şirinevler arçelik servis firmamız, sizlere uzun yıllar boyunca kullanıcağınız tamir hizmeti vermekdeyiz.

ÇAMAŞIR MAKİNE SERVİSİ

BUZDOLABI BAKIM VE TAMİR SERVİSİ

BULAŞIK MAKİNE SERVİS TALEP OLUŞTURUN,

KLİMA BAKIM TAMİR SERVİS,

KOMBİ SERVİSİ

Arçelik şirinevler servis, profesyonel uzman ekip ve ekipmanlarımızla gezici servis araçlarımzla haftanın her günü 7/24 servis hizmeti vermekdeyiz. Sizlere her daim bir telefon kadar yakın olmakdayız. Sizlerin şikayetlerinizi ön plana alarak dahada iyi bir servis hizmeti vermekden onur gurur duymakdayız.

Ev hanımlarının olmazsa olmazı haline gelen beyaz eşyalarınıza Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Buzdolabı,Difriz Buzdolabı, Klima, Kombi, Küçük ev aletleri, Su sebili, Süpürge, Ütü, Post cihazları gibi daha bir çok sorunlarınızı teknik arızalar için bizleri  (0212) 433 02 42 tek hattımız olan çağrı merkezimizi arayarak servis talep formu oluşturabilirsiniz.

KALİTELİ SERVİS HİZMETLERİ,

1 YIL PARÇA GARANTİSİ,

UYGUN FİYAT GARANTİSİ